767161222GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
767161222GP
JLCPCB Part #
C1358263
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
100mW 15 16 2.2kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS