EKY-160ETD102MJ20S
MFR.Part #
EKY-160ETD102MJ20S
JLCPCB Part #
C133454
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1.4A@100kHz 1000uF 10mm 16V 20mm 46mΩ@100kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS