MAX1921EUT18+T
MFR.Part #
MAX1921EUT18+T
JLCPCB Part #
C1355491
Package
SOT-23-6
Description
-40℃~+85℃ 1 1.2MHz 1.8V 2V~5.5V 400mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-23-6 DC-DC Converters ROHS