MAX6402BS22+T
MFR.Part #
MAX6402BS22+T
JLCPCB Part #
C1354728
Package
UCSP-4(1x1)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 100ms 1V~5.5V 2.2V Active Low No Open Drain Voltage Monitor Yes UCSP-4(1x1) Supervisor and Reset ICs ROHS