MAX6423XS25+T
MFR.Part #
MAX6423XS25+T
JLCPCB Part #
C1354273
Package
SC-70-4
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.6V~5V 2.5V 4.375ms Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SC-70-4 Supervisor and Reset ICs ROHS