MAX6418UK33+T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX6418UK33+T
JLCPCB Part #
C1354223
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1.6V~5V 2 3.3V 4.375ms Active Low No Push-pull Voltage Monitor Yes SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS