DFE322512F-100M=P2
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DFE322512F-100M=P2
JLCPCB Part #
C1333678
Package
1210
Description
1.1A 1.7A 10uH 324mΩ ±20% 1210 Power Inductors ROHS