SMD1812P020TF/30
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMD1812P020TF/30
JLCPCB Part #
C13575
Description
-40℃~+85℃ 1.1mm 200mA 20ms 3.41mm 30A 30V 350mΩ 4.73mm 400mA 5Ω 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS