RKS-05K303PT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RKS-05K303PT
JLCPCB Part #
C1322453
Package
0805
Description
-20%~0% -55℃~+155℃ 125mW 150V 30kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS