RC12K1303FT
MFR.Part #
RC12K1303FT
JLCPCB Part #
C1322439
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS