HFD27/012-S
MFR.Part #
HFD27/012-S
JLCPCB Part #
C13466
Package
DIP,20.2x10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 120V@DC、240V@AC 12V 1A@125VAC、2A@30VDC 200mW 2A 4ms 50mΩ 720Ω 7ms AgNi + Gold plated DIP,20.2x10.2mm Signal Relays ROHS