181207J047JT4E
MFR.Part #
181207J047JT4E
JLCPCB Part #
C473627
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS