CMI321609U2R2KT
MFR.Part #
CMI321609U2R2KT
JLCPCB Part #
C1048
Package
1206
Description
2.2uH 35@10MHz 500mΩ 50MHz 50mA ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS