SMMS0630-220M
MFR.Part #
SMMS0630-220M
JLCPCB Part #
C128694
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
135mΩ 22uH 3.5A Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS