CMI201209X5R6KT
- MFR.Part #
- CMI201209X5R6KT
- JLCPCB Part #
- C1045
- Description
- 1Ω 25mA 30@4MHz 32MHz 5.6uH ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS