HK14F-DC24V-SHG
Extended
Manufacturer
Ningbo Keke New Era Appliance
MFR.Part #
HK14F-DC24V-SHG
JLCPCB Part #
C125726
Package
Plugin,29x12.7mm
Description
-40℃~+70℃ 100mΩ 10A@30VDC、10A@250VAC 15ms 2.88kΩ 200mW 24V 5ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,29x12.7mm Power Relays ROHS