W-2501S05P-K000
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-2501S05P-K000
JLCPCB Part #
C125320
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5.7mm 5P 7mm Brass PA66 Through Hole UL94V-2 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS