12L100SP
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
12L100SP
JLCPCB Part #
C2988032
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 100V 12A 200A 20uA 590mV Independent TO-277 Schottky Diodes ROHS