MFR03SF220JA10
MFR.Part #
MFR03SF220JA10
JLCPCB Part #
C122827
Description
22Ω 3W 500V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors