0402WGF3322TCE
MFR.Part #
0402WGF3322TCE
JLCPCB Part #
C122548
Description
-55℃~+155℃ 33.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS