CT81N9Y5V1B103MSE
MFR.Part #
CT81N9Y5V1B103MSE
JLCPCB Part #
C122351
Package
Plugin,P=5mm
Description
10nF 1kV 3.5mm 5mm 9.5mm Y5V ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS