MXO45HS-2C-2M457600
MFR.Part #
MXO45HS-2C-2M457600
JLCPCB Part #
C1138967
Description
-20℃~+70℃ 2.4576MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS