MXO45HS-2C-4M915200
MFR.Part #
MXO45HS-2C-4M915200
JLCPCB Part #
C1138966
Description
-20℃~+70℃ 26mA 4.9152MHz 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS