MXO45-2C-1M544000
MFR.Part #
MXO45-2C-1M544000
JLCPCB Part #
C1138947
Description
-20℃~+70℃ 1.544MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS