MXO45-2C-15M842000
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
MXO45-2C-15M842000
JLCPCB Part #
C1138943
Package
DIP-4
Description
-20℃~+70℃ 15.842MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS