MXO45-2C-4M915200
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
MXO45-2C-4M915200
JLCPCB Part #
C1138884
Package
DIP-4
Description
-20℃~+70℃ 26mA 4.9152MHz 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS