MXO45T-2C-4M096000
MFR.Part #
MXO45T-2C-4M096000
JLCPCB Part #
C1138746
Description
-20℃~+70℃ 26mA 4.096MHz 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS