0402WGF5103TCE
MFR.Part #
0402WGF5103TCE
JLCPCB Part #
C11616
Description
-55℃~+155℃ 50V 510kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS