3006P-1-501
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3006P-1-501
JLCPCB Part #
C118914
Package
Plugin
Description
500Ω 750mW ±10% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS