A05-104JP
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- A05-104JP
- JLCPCB Part #
- C11398
- Package
- SIP-5-2.54mm
- Description
- 100kΩ 125mW 4 5 ±100ppm/℃ ±5% SIP-5-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS