NCE01P18K
MFR.Part #
NCE01P18K
JLCPCB Part #
C115990
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 100V 120mΩ@10V 125pF 129pF 18A 3.81nF 3V 70W 70nC@10V P-Channel TO-252-2L MOSFETs ROHS