VLU0810-472K
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
VLU0810-472K
JLCPCB Part #
C114926
Package
Plugin
Description
11.4Ω 160mA 4.7mH Drum-core inductor ±10% 插件 Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS