SMAJ11CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAJ11CA
JLCPCB Part #
C113956
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 11V 13.5V 18.2V 1uA 22A 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS