FHW0805UC039JGT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
FHW0805UC039JGT
JLCPCB Part #
C112912
Package
0805
Description
290mΩ 2GHz 39nH 500mA 55@500MHz ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS