SPZ0CM102E11O00RAXXX
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
SPZ0CM102E11O00RAXXX
JLCPCB Part #
C112520
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 11mm 12mΩ@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 5.1A@100kHz 6.3mm 6.8V ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS