SMAJ30CA
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMAJ30CA
JLCPCB Part #
C10755
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 38.3V 400W@10/1000us 48.4V 8.3A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS