SMAJ30CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAJ30CA
JLCPCB Part #
C110043
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 30V 36.8V 400W@10/1000us 48.4V 8.3A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS