PPS223K3D2408158LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
PPS223K3D2408158LC
JLCPCB Part #
C109941
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+85℃ 22nF 2kV ±10% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS