PPS103JD241016LC
MFR.Part #
PPS103JD241016LC
JLCPCB Part #
C109914
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+85℃ 10nF 2kV ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS