PPB472JDE1RLC
MFR.Part #
PPB472JDE1RLC
JLCPCB Part #
C109899
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 2kV 4.7nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS