EGQB250ELL112MK20H
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGQB250ELL112MK20H
JLCPCB Part #
C1017011
Package
Plugin
Description
-40℃~+150℃ 1.572A@120Hz 1000hrs@150℃ 1100uF 12.5mm 25V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS