MPP105K2G1910178LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP105K2G1910178LC
JLCPCB Part #
C109556
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 1uF 400V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS