MPP103J2G1305085LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP103J2G1305085LC
JLCPCB Part #
C109484
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 10nF 400V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS