PRS5045-101MT
MFR.Part #
PRS5045-101MT
JLCPCB Part #
C107559
Package
SMD,5x5mm
Description
100uH 700mA 806mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS