BKW0805UC015JGT
Extended
Manufacturer
FH-BK(Guangdong Fenghua Bangke Elec)
MFR.Part #
BKW0805UC015JGT
JLCPCB Part #
C107468
Package
0805
Description
15nH 170mΩ 3.4GHz 45@500MHz 600mA Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS