SMCJ33CA
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMCJ33CA
JLCPCB Part #
C10246
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 28.2A 33V 42.2V 53.3V 5uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS