SMCJ10CA
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMCJ10CA
JLCPCB Part #
C10242
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10V 12.8V 17V 5uA 88.3A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS