MFR01SF7502A10
MFR.Part #
MFR01SF7502A10
JLCPCB Part #
C105648
Description
1W 350V 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS