BZX584C4V7
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZX584C4V7
JLCPCB Part #
C968204
Package
SOD-523
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 3uA@2V 4.4V~5V 4.7V 80Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS