BZX584C3V3
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZX584C3V3
JLCPCB Part #
C968198
Package
SOD-523(SC-79)
Description
1 Independent 200mW 3.1V~3.5V 3.3V 5uA@1V 95Ω SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS